Bilbette Outlet – tania bielizna, ekskluzywna jakość!

Nasze hasło to ‘Nie jesteśmy przeciętnym sklepem z bielizną’. Ale co się kryje za tymi słowami?

W Bilbette Outlet specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej wysokiej jakości bielizny zachodnich marek w cenach outletowych, czyli z dużymi zniżkami sięgającymi nawet do 80% oryginalnej ceny.

bielizna wyprzedaż Bilbette Outlet

Nasz asortyment pochodzi od najlepszych i cenionych producentów z UK, USA, Francji, Holandii, Niemiec i innych krajów. Współpracujemy z Marks & Spencer, Boux Avenue, Chantelle, Parfait Lingerie, LingaDore, Anita Rosa Faia, Freya, Curvy Kate, i innymi markami.

Jesteśmy jedną z niewielu firm wdrażających koncept tak zwanej ‘skróconej metki’ na rynku polskim. Za zgodą producenta, sprzedajemy towar znanych i cenionych na świecie marek poza ich sklepami firmowymi. Jest to koncept cieszący się ogromną popularnością na zachodzie ze względu na oferty cenowe, powiedzmy sobie szczerze, często bardzo drogiego towaru! Co za tym idzie to to, że bielizna często musi mieć wycięte logo firmy z oryginalnej metki, chociaż w większości przypadkach metka jest nienaruszona. Jest to sposób zabezpieczenia producenta przed zwrotami towaru do ich sklepów sieciowych za oryginalną cenę, a nie zniżkową, którą klient zapłacił w outlecie.

Ekskluzywna bielizna w taniej cenie

Nasz asortyment to często końcówki kolekcji lub wyprzedaży. W ten sposób jesteśmy w stanie oferować duże upusty np. średnia cena biustonoszy wysokiej kasy u nas kosztuje 120zł, a w salonie firmowym ok 360zł. To niesamowite upusty!

ekskluzywna bielizna damska Bilbette Outlet

Kupując u nas, masz zawsze gwarancję, że kupujesz towar nowy z firmowymi metkami (tam, gdzie możemy je zachować), pełnowartościowy i certyfikowany jako oryginalny. Klienci nie muszą martwić się o pochodzenie lub jakość towaru. Jesteśmy renomowanym importerem, eksporterem i dystrybutorem współpracującym bezpośrednio z wymienionymi markami.

Oprócz przystępnych cen, naszą misją jest wysoce profesjonalna obsługa klienta i dowartościowanie kobiet i kobiecego ciała. Wiemy, jak ważne jest dla każdej z nas czuć się pewnie w bieliźnie i podkreślić swoje najlepsze atuty. Dlatego też, oprócz brafittingowych konsultacji, zamieszczamy blogi edukacyjne na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych (Facebook i Instagram @bilbetteoutlet). Piszemy o kobiecej figurze, jaka bielizna najlepiej pasuje do jej kształtu, jak dbać o ciało, jak podkreślać walory i maskować niedoskonałości…

tania bielizna wyprzedaż

Punkt dystrybucyjny Bilbette Outlet znajduje się w Mielcu, woj. podkarpackie. Posiadamy Salon Wystawowy skierowany specjalnie do lokalnej klienteli, gdzie można przyjść, zobaczyć oferty, przymierzyć, dotknąć i zakupić.

Aby udostępnić asortyment Bilbette Outlet w pozostałych regionach kraju i nie tylko, oprócz sprzedaży internetowej ( www.bilbetteoutlet.eu ), planujemy współpracę z niezależnymi sklepami z branży bieliźnianej i odzieżowej w celu poszerzenia sprzedaży o nasz asortyment na rynku polskim i nie tylko. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie dotrzemy również do Ciebie!

Zapraszamy polubić i obserwować nas na Facebooku i Instagramie, gdzie ogłaszamy wszystkie nowe dostawy i modele, sezonowe wyprzedaże, konkursy i promocje!