Majtki – Twój charakter

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się co mówi o Tobie bielizną którą nosisz? Wbrew pozorom z rzadko ukazywanej, a zarazem najważniejszej części naszej garderoby możemy się sporo dowiedzieć jakie jesteśmy. Śmiało więc zajrzyj w szufladę i sprawdź jaka jesteś naprawdę!

1. Stringi
Ten model bielizny mówi tylko jedno – jestem odważną i pewną siebie kobietą!
Dobra zabawa jest dla Ciebie podstawą, a w sprawach damsko-męskich nie masz sobie równych. Czujesz się seksownie i chcesz imponować. Lubisz dbać o siebie, a nosząc seksowną bieliznę wiesz, że nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć!

2. Bokserki (szorty)
Wyluzowana. Towarzyska. Radosna.
Tak, to właśnie Ty, dziewczyna która lubi wygodę i z dystansem podchodzi do życia.
Delikatny makijaż? Jak najbardziej!
Nie znosisz ograniczeń i cenisz sobie wolność.
Nie dramatyzujesz, nie znosisz stresu i jesteś świetną kumpelą do wyjścia na piwo w męskim towarzystwie 😉

3. Figi
Spokojna, prostolinijna z Ciebie kobietka.
Cenisz sobie prywatność, spokój i bliskie relacje z rodziną. Nie dla Ciebie są kłótnie czy wywyższanie się nad innymi. Lubisz dobrze wglądać, czujesz się dobrze w swoim ciele i … o to chodzi, oby tak dalej!

4. Koronki
Ahhh … te koronki
Pewność siebie to Twoja mocna strona.
Jesteś seksowna, umiesz wykorzystywać swoje kobiece atuty. Lubisz być w centrum uwagi i uwielbiasz jak mężczyźni Cię rozpieszczają.
W sumie … wiedziałaś jak wybrać!

5. Bawełniane majtki
Dobrze, może i są super wygodne, idealne na długie, zimowe wieczory ale … definiują Ciebie jako zagubioną, niezbyt pewną siebie kobietę … może warto to zmienić? Spróbuj założyć choć raz bieliznę z listy powyżej, a sama sobaczysz, że świat wtedy będzie należał tylko do Ciebie! No i oczywiście unikniesz zakłopotania podczas niespodziewanej randki 😉

A jeśli masz ochotę na zakupy nowej bielizny, zapraszamy do naszego sklepu firmowego Bilbette Outlet w Mielcu, lub na stronę:

https://bilbetteoutlet.eu

Jesteśmy w salonach w Lublinie, Przemyślu, Rzeszowie, Bielsko-Białej, Katowicach, Kielcach i Włocławku. Zadzwońcie i dowiedzcie się więcej 🙂

Telefon stacjonarny (+48) 17-749-12-79
Telefon komórkowy (+48) 794-976-061

Hurt:

https://hurt.bilbetteoutlet.eu