Casting: Modelka bielizny Bilbette Outlet

18 sierpnia w Klubie Onyx w Mielcu odbył się casting na modelkę bielizny Bilbette Outlet dzięki współpracy z partnerami:

– Figlar Project Tomasz Bednarczyk, Fotograf

– Agata Kozioł, Dyrektor sprzedaży i wizażystka Mary Kay

– Ewelina Rybak, General Manager Klub Onyx i Hotel Iskierka

Organizacja castingu

Naszym zadaniem było stworzenie sympatycznego, ciepłego i profesjonalnego klimatu. Ale casting to nie lada przedsięwzięcie tylko dla organizatorów! Tutaj przede wszystkim liczą się osoby startujące, czyli dziewczyny zainteresowane modelingiem. Warto wspomnieć, że sam koncept castingu (kastingu), to szybkie spotkanie, na którym dokonuje się wyboru modelki, prezentera, aktora itp. do roli w filmie lub reklamie, występu w pokazie mody i tym podobnych. Wyobraźcie sobie salę pełną kandydatów do waszej wymarzonej pracy – każdy elokwentny, dobrze przygotowany i gotowy na nowe wyzwania… Chyba już wszyscy czujemy presję!

Szybka sesja kwalifikacyjna przed obiektywem, często po raz pierwszy dla wielu osób na castingach jest więc ogromną próbą charakteru. Mimo dużego zainteresowania wśród dziewczyn w Mielcu, jednak tylko garstka pojawiła się w dniu castingu. Jak sama Kaja, która wzięła udział mówi: ‘Przed sesją było różnie. Wahałam się do ostatniej chwili wyjścia przed obiektyw i w myślach to pytanie ” kurczę, co ja tu robię?” Myślałam tylko czarnymi stronami, a największą obawą było, że ktoś narzuci mi z góry coś, czego nie będę chciała zrobić, albo po prostu nie będę umiała. Zdawałam sobie też w pełni sprawę z tego, że zdjęcia będą dostępne publicznie i ta opinia innych ludzi ...’

Zależało mi przede wszystkim na komforcie dla dziewczyn biorących udział w sesji, aby miały dobre doświadczenie i unikatowe przeżycie. To wyjątkowe wspomnienia, a nie tylko przygotowanie do głównej roli, czyli pracy w modelingu. Wszystkie zdjęcia robione były z klasą, dziewczęco bez wulgarnych ujęć i poz. Nasz fotograf Tomasz wykazał się profesjonalnym podejściem by szybko pozbyć się niepotrzebnych nerwów, a efekty są zaskakująco mocne jak na tego typu event.’ mówi Sylwia Stefanowicz, właścicielka marki Bilbette Outlet.

Doświadczenia z castingu

Kaja: ‘Po czasie od sesji, wiem, że teraz zgodziłabym się na podobną imprezę drugi raz i wyszła w stu procentach pewna siebie! Warto pamiętać, że biorąc udział w takim przedsięwzięciu, to my jesteśmy najważniejsze, liczy się nasze bezpieczeństwo i przede wszystkim komfort pracy. To my mamy czuć się jak ryba w wodzie i to od nas zależy czy sesja się uda.’

Kasia: ‘Zachęcam dziewczyny do udziału w takim przedsięwzięciu, naprawdę fajna zabawa.

Andrzelina: ‘Sesję wspominam bardzo miło. Była to pierwsza tego typu sesja, na której bardzo mocno mi zależało, a jednocześnie miałam obawy co do niej. Bałam się głównie niemiłych komentarzy i krytyki. Teraz z perspektywy czasu uważam, że to była najlepsza rzecz jaką w życiu zrobiłam! Przed obiektywem pokazałam siebie, otworzyłam się i doceniłam swoje wady, które przed obiektywem stały się pożądanymi cechami. Czy żałuję? Absolutnie nie i z chęcią to powtórzę! Dużej pewności siebie dała mi bielizna, którą miałam przyjemność nosić na sobie, jest zmysłowa i kobieca.  Bilbette Outlet staje się naszą małą perełką lokalnie, a ogólnie w świecie bielizny wyróżnia się wysoką jakością i różnorodnością.’

Modelki wszystkich kształtów i rozmiarów

‚Jestem pod wrażeniem organizacji i przygotowań po Sylwii stronie, ma to ogromne znaczenie w mojej pracy. Był to jeden z niewielu castingów przy których pracowałem na tak wysokim poziomie. Bardzo również doceniam starania dziewczyn i mam nadzieję że moje podejście pozwoliło na dobrą zabawę i poczucie bezpieczeństwa, co jest dla mnie niezmiernie ważne w tego typu sesjach.’ wspomina fotograf Tomasz.

A czy czegoś zabrakło na sesji? Bardzo chcieliśmy zachęcić kobiety o niekoniecznie standardowych wymiarach i wieku w modelingu. Niestety nie udało się, nie było chętnych.  Jednak mamy nadzieję, że w przyszłości osiągniemy również ten cel, bo mocno wierzymy, że każda kobieta jest piękna, tylko brakuje wiary we własne możliwości.

Dziękujemy wszystkim partnerom za udział i wsparcie w sesji!

Załoga Bilbette Outlet  

GALERIA Z SESJI CASTING BIELIZNY BILBETTE OUTLET